Půjčovna vybavení

Půjčovna vybavení

Víme, jak těžké jen někdy sehnat dodavatele kvalitního vybavení pro váš event. Proto vám z naší nabídky rádi poskytneme pronájem zařízení, které na eventy běžně používáme, díky čemuž tak můžeme sami garantovat jeho kvalitu a zhodnotit možnosti využití. Pokud se tak nerozhodnete využít našich komplexních služeb event managementu, rádi vám pronajmeme následující položky eventového vybavení.

party stany, pivní sety, festivalové stany

Stany a pivní sety

Počasí dokáže zkazit sebelepší párty a nezáleží na tom, zda se jedná o letní slunce nebo déšť. Ideálním řešením jsou naše párty stany o rozměrech 3×6 m. Vynikají velmi jednoduchou manipulací a zaručí vám pohodlí při jakémkoli počasí. Díky své variabilitě je lze spojovat do libovolných tvarů a velikostí. K posezení hostů ideálně poslouží kvalitní pivní sety.

bedničky, ozvučení, zvuk, basy, profi zvuk

Reproduktory a mikrofony

Kvalitní ozvučení akce je základem jejího úspěchu. K pronájmu nabízíme kvalitní mobilní sound systém JBL EON206P. Svým výkonem zajistí reprodukci hudebního doprovodu a hravě zvládne i vaši soukromou párty. Společně s bezdrátovým mikrofonem AKG WMS40 mini se stane plnohodnotným partnerem vaší konference, školení nebo karaoke s přáteli.

lamax_camera

Kompaktní sportovní kamera

Neopakovatelné zážitky z vaší akce zůstanou zachovány v té nejvyšší kvalitě díky kameře Lamax X10 Taurus.  Jedná se o vodotěsnou outdoorovou kameru. V naší nabídce je včetně široké nabídky originálního příslušenství. Možnosti použití kamery je opravdu široké – od krátkých hudebních či filmových klipů, přes promo videa až po časosběrné klipy.

stojany, venkovní osvětlení, ozvučení

Ostatní vybavení

Je toho opravdu hodně, co na vašem eventu nesmí chybět. Z naší nabídky půjčovny můžete využít např. stojan na fotoplátno,  různé druhy venkovního osvětlení, elektroinstalaci a další. Nelze vypsat všechny položky našeho seznamu, proto bude nejlepší se s námi spojit a probrat vaše požadavky individuálně.