Průběh eventu

Průběh eventu

Tak jako každá marketingová strategie nebo business plán, tak i plánování eventu má svůj specifický průběh a fáze příprav. Pro vaši představu jsme vytvořili toto stručné schéma, abyste před plánováním samotného eventu byli připraveni na jednotlivé etapy průběhu plánování a realizace a předem věděli, co všechno vás v průběhu plánování a realizace eventu čeká. Průběh plánování a realizace eventu zahrnuje přípravnou část, propagační část, část samotné realizace eventu a část, ve které budeme jeho úspěchy a efektivitu vyhodnocovat. Pro vaši představu jsme vytvořili toto stručné schéma, abyste před plánováním samotného eventu byli připraveni na jednotlivé etapy průběhu plánování a realizace a předem věděli, co všechno vás v průběhu plánování a realizace eventu čeká. Průběh plánování a realizace eventu zahrnuje přípravnou část, propagační část, část samotné realizace eventu a část, ve které budeme jeho úspěchy a efektivitu vyhodnocovat.

chystání eventu, vize klienta, představení vize

Kvalitní plán projektu zajistí hladký průběh vaší akce. Intenzivně pracujeme s vaší představou o akci, a snažíme se ji uvést v realitu. Výstupem přípravné fáze je detailně zpracovaný koncept eventu s časovou osou a rozpočtem.

propagace eventu, představení eventu,

O firemní akci musí vědět ti správní lidé. Ať už se jedná o nové či stávající zákazníky, nebo o interní zaměstnance. Vhodně zvolenou propagací zajistíte o akci dostatečnou informovanost a zárověň poslouží jako pozvánka.

marketing, PR zprávy, newslettery, direct mail,

Ještě než přivítáte hosty je potřeba připravit maketingové propagační a další materiály, vytisknout a rozeslat pozvánky, plakáty, PR zprávy a další. Lesk akci přidají brandované ubrousky, dárky pro hosty, i jednotné oblečení personálu.

realizace akce, uskutečnění eventu

Během vašeho „dne D“ se staráme o hladký průběh akce. Koordinujeme dodavatele, dbáme na přípravy, plnění harmonogramu a scénáře. Staráme se o to, abyste se mohli nerušeně věnovat svým hostům a partnerům.

zhodnocení eventu

K eventům přistupujeme, jako ke každé marketingové kampani. Měříme efektivitu, úspěšnost a vyhodnocujeme spokojenost hostů. Hlavní je ovšem pro nás spokojenost vaše, zadavatele. Ta je pro nás největší odměnou!