Naše vybavení

Naše vybavení

Díky široké škále vybavení jsme vždy schopni pro vás ušít event přesně na míru. Pro vámi preferovaný typ eventu zajistíme vybavení, které eventu dodá ten správný šmrc. Chcete, aby vaše značka, produkt nebo prezentace vašich služeb vynikly v tom nejlepším světle? Pro tyto účely obstaráme vše potřebné, záležet už bude jenom na vašem vkusu a preferencích. V naší nabídce tak najdete veškeré technické zařízení eventu, a to od mikrofonů, přes ozvučení až po pódium a pódiové konstrukce.

party stany, pivní sety, festivalové stany

Párty a konferenční stany

Počasí dokáže zkazit sebelepší párty a nezáleží na tom, jestli se jedná o letní slunce nebo déšť. V naší nabídce najdete stany všech velikostí. Od základních 3×3 metry až po maxi velikosti vhodné pro velké párty či konference. Samozřejmostí je zajištění montáže a dopravy. Díky variabilitě je lze spojovat do různých tvarů a velikostí. Vaše pohodlí zajistí stanové podlahy dodávané na přání zákazníka.

bedničky, ozvučení, zvuk, basy, profi zvuk

Multimediální vybavení

Kvalitní multimediální vybavení je jednou ze stěžejních položek každého eventu. Vybraný prostor kvalitně ozvučíme špičkovou technikou. Pro speakery zajistíme hned několik typů mikrofonů. LED televize a dataprojektory skvěle doprovodí obsahově vaši konferenci, odprezentují produkty či nabídky a v neposlední řadě se postarají o skvělou atmosféru.

stoly, židle

Stoly a židle

Při plánování eventu je důležité myslet i na pohodlí hostů. Ať už se jedná o zaměstnance na firemní konferenci, nebo hosty na VIP večírku. Jsme připraveni zajistit vybavení pro všechny typy akcí. Od základních pivních setů a konferenčních židlí až po exkluzivní židle a stoly určené pro VIP akce. V naší nabídce najdete i rautové a barové stolky. Vše jsme připraveni dodat s ubrusy resp. potahy na židle.

light show, laser show

Světla a efekty

Atmosféru vaší akce jednoznačně podtrhne vhodně zvolené osvětlení. Jsme připraveni osvětlení sladit do nejmenších detailů. Sestavíme vám komplexní plán osvětlení, vč. synchronizace s hudbou. Máme zkušenosti s osvětlováním pódií, produktů i celých eventových prostor. Trendem poslední doby jsou i námi zajištěné laser show a lightmapping.

pódia, pódiová plocha

Pódia a pódiové konstrukce

Aby byl váš produkt, řečník či hudební doprovod opravdovým středem pozornosti, je ideální mu poskytnout odpovídající prostor. Přesně pro tento účel slouží pódia. Jejich variabilita umožňuje přesně reflektovat požadavky zákazníka i možnosti prostoru. Z klasického pódia lze jednoduše připravit přehlídkové molo. Součástí pódií jsou i pódiová lešení a konstrukce sloužící pro instalaci osvětlení a ozvučení.

stojany, venkovní osvětlení, ozvučení

Ostatní vybavení

Při pořádání eventu se neobejdete bez velkého množství drobného vybavení jako jsou koberce, stojany a držáky vybavení a propagačních materiálů, šatní štendry, venkovní popelníky, křesla a křesílka, orientační systémy, vlajky a další. Samozřejmostí jsou i zábavní atrakce – nafukovací a skákací hrady, virtuální realita atd.